TZMO S.A.

underline

TZMO SA to polski producent i dostawca produktów higienicznych i kosmetycznych – bella, seni, happy, eva oraz produktów i usług medycznych – matopat, tricomed, CitoNet na ponad 80 rynków w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Dalekim Wschodzie oraz Australii. Produkty Grupy TZMO docierają do obszarów zamieszkanych przez 1/3 ludności świata.
To, co wyróżnia Grupę TZMO to posiadanie własnej technologii oraz wytwarzanie własnych linii produkcyjnych. Centrum Techniki i Innowacji TZMO zajmuje się projektowaniem i budowaniem maszyn dla fabryk Grupy TZMO zlokalizowanych w Polsce, w Rosji, na Ukrainie oraz w Indiach. Grupa TZMO posiada swoje organizacje w 18 krajach, które obsługiwane są przez 11 centrów logistycznych (Polska, Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Ukraina, Rosja, Indie).
Grupa TZMO realizuje programy społecznej odpowiedzialności biznesu, wspierając lokalny sport, edukację i kulturę, m.in. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella CUP, Międzynarodową Konferencję Opieki Długoterminowej, Międzynarodową Ligę Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI CUP, Międzynarodowy Festiwal Światła Bella Skyway. TZMO posiada również swoją Fundację „Razem Zmieniamy Świat”, która poprzez prowadzone projekty dociera z pomocą do różnych grup odbiorców podnosząc poziom wiedzy osób opiekujących się osobami przewlekle chorymi, starszymi lub niesamodzielnymi. TZMO SA zostało dwukrotnie wyróżnione prestiżową Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP. W 2013 roku w kategorii „Obecność na rynku globalnym” oraz w 2016 roku w kategorii „Odpowiedzialny biznes”.