IDEA PWG

PWG 2019

underline

Polska Wystawa Gospodarcza to szczególne przedsięwzięcie wystawiennicze Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej będące wyrazem uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.

Jego celem jest prezentacja dorobku najlepszych polskich firm wyłonionych przez Kapitułę w naborze na Wystawców PWG.
Wystawa została zaplanowana w cyklu dwuetapowym, a jej pierwsza część miała miejsce w 2018 roku na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Zapowiadana w 2019 roku inauguracja głównej odsłony Wystawy zostaje przełożona w czasie. Do czasu inauguracji głównej odsłony PWG, będą realizowane wydarzenia, w czasie których zostanie zaprezentowany potencjał innowacyjny polskich firm poprzez eksponowanie zwycięskich produktów.

Wszelkie informacje dotyczące projektu można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej www.pwg.prezydent.pl oraz w mediach społecznościowych:
www.facebook.com/pwg2019;
www.twitter.com/pwg2019;
www.instagram.com/pwg2019.

Piszemy tam o ciekawych wydarzeniach związanych z historią rodzimej gospodarki oraz przybliżamy postacie polskich twórców i wynalazców, których osiągnięcia przyczyniają się do promowania pozytywnego wizerunku Polski i Polaków na świecie.

W najbliższym czasie zaprezentujemy sylwetki Wystawców PWG oraz zwycięskie produkty.